Oldřich Pořízka - Dřevomont

Fuegnerova 17, 75701 Valašské Meziříčí, Tel./Fax 571 675 271


Posuvné dveře – Valašské Meziříčí

Na zakázku vyrábíme nejen nábytek, ale také interiérové posuvné dveře. Posuvné dveře jsou esteticky zajímavé a hlavně šetří prostor v bytě či domě. Používají se pro rozdělení větších prostor a mají jiné vlastnosti než klasické dveře. Například nemají tak dobré zvukově a tepelně izolační vlastnosti. Praktické posuvné dveře můžete mít jednokřídlé i dvoukřídlé. Dveře vám vyrobíme na míru, dovezeme a provedeme jejich odbornou montáž. Sídlo firmy a truhlářská dílna je ve Valašském Meziříčí, zakázky realizujeme v širokém okolí.

Pro posuvné dveře nepotřebujete stavební úpravy

Posuvné dveře nepotřebují žádné speciální stavební úpravy. Dveřní křídlo je zavěšeno v kolejnici, která je pevně upevněna na stěnu. V podlaze je pak vodící trn, který zajišťuje stabilitu dveří. Dveře přivezeme a namontujeme. Existuje i varianta, že se budou dveře zasouvat do stěny, ale toto se používá spíše u novostaveb, protože je potřeba vytvořit ve stěnách úložné pouzdro.

Přijeďte se podívat do naší moderní provozovny, která je v areálu starých skláren ve Valašském Meziříčí nebo nás kontaktujte. Těšíme se na spolupráci!

Kontakt

Výroba

Vít Pořízka
Telefon : 571 675 271
Mobil : 602 575 063
E-mail : vit.porizka@seznam.cz

Prodej přířezů

Michaela Pořízková
Mobil : 724 920 133
E-mail : michaela.porizkova@seznam.cz

Provozovna
Zašovská 750 (areál skláren), Valašské Meziříčí

Sídlo
Střítež nad Bečvou 301, 756 52

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies